Образ Жизни Тараса Гегельского

26 Апреля 2016
26 Апреля 2016
Образ Жизни Тараса Гегельского

Тарас Гегельський,
35 років, Київ,
фотограф, автор фотопроекту «Психологічний портрет»


Ваше предназначение:
Допомагати людям вертатись до Себе справжніх!

Ваше жизненное кредо:
Все ВЖЕ добре!

Ваши правила жизни, как быть счастливым?
Я переконаний, що Щастя завжди з нами, завжди в нас. Тільки ми є його джерелом. Зовнішній світ може бути причиною радості чи страждання, але Щастя - більш глибинне почуття, незалежне від оточення. Щоб проживати це глибинне відчуття, я намагаюсь наблизитись до Себе. Бути чесним і відкритим в першу чергу з Собою. Довіряти всесвіту, приймати усі сторони Життя! 

Насколько близкие разделяют вашу жизненную позицию?
Моя дружина та мої друзі в більшості аспектів розділяють моє бачення себе та Світу. Та я і вибираю оточення, яке резонує з моїми частотами. О от батькам з цим складніше;) Але прогресс є))))

Насколько для вас важно соблюдать режим дня? Во сколько встаете, когда ложитесь спать?
Тіло моє все каже за мене. Якщо рано лягає і рано встає – то почувається воно чудово! 
Лягаю я поки пізно (некорректно) – десь в районі 12 ночі. А от встаю більш корректно – о 7 ранку. Але працюю над тим,щоб лягати в районі 10 вечора.

Какой вид физической активности практикуете? Насколько регулярно?
Балую своє тіло йогою, катанням на роликах, пробіжками. Нажаль, роблю це не досить систематично. 

Почему выбрали именно данный вид физической активности? Какую пользу из нее извлекаете?
Йога дуже корректно розвиває всі групи мязів та допомагає внутрішньому балансу, спокою, гармонії. Ролики/ковзани люблю за плавність руху. Легка пробіжка на природі – що може бути більш природнім?! )))) Ролики та пробіжки додають почуття драйву!

Какую систему питания предпочитаете? Насколько удается соблюдать режим питания?
Я вже більше 15 років вегатаріанець. Не споживаю все, що має очі ))) Мав досвід 4-ох місяців сироїдіння. Результати були фантастичні, але потім зіскочив через складність. Зараз в основному харчуюсь кашами, овочами, фруктами, горіхами. Працюю зараз над тим, щоб відмовитись від штучного солодкого (цукерки, шоколадки, тортики), переходити на натуральні солодощі.
Вцілому вдається повноцінно харчуватись 3 рази на день. Коли затяжні зйомки – тоді виходить якісно поїсти два рази. Працюю над тим, щоб менше їсти ввечері.

Насколько пища украшает вашу жизнь?
До одруження їжа була суто практичною частиною життя, джерелом насичення. Тепер від страв, приготовлених дружиною з любов’ю, почав кайфувати від смаку та самого факту служіння жінки через іжу.

SoulPractice_bw.jpg


Сколько воды вы пьете? 
Пью води десь до 1 л вдень. Але воду споживаю більше через свіжі фрукти і овочі. 

Какие напитки любите? Употребляете ли алкоголь? 
В основному вода, фреши та фруктові чаї. Ціную їх натуральність. Люблю какао через смак. 
Алкоголь не вживаю взагалі. Не люблю смак і ефект опяніння.

Какие духовные практики практикуете?  Как давно начали и почему? Почему выбрали именно эту практику? Насколько продолжительно и регулярно?
Щодня - молитва, вранішня та вечірня з подякою за все. Медитація у мене більш динамічна – коли знімаю. Це найбільш ефективний спосіб зупинити розумовий шум і побути "тут і зараз": в моменті, в потоці. Духовними практиками я займаюсь вже років 15. Все почалось із езотеричної літератури, потім - йога. Зараз динамічна медитація відбувається регулярно – так як зйомки відбуваються часто. Динамічна медитація – це те, що іде дуже легко і органічно. Фотографія – це те, що я дуже люблю. Поєднувати улюблену роботу та медитацію – це просто подарунок від Долі, яким я з вдячністю користуюсь. 
Після створення родини (десь рік тому) почалась ще й інша духовна практика - служіння, прийняття, практика Любові в дії.

В какой организации и кем работаете? Что входит в круг ваших обязанностей?
Я - фотограф. Працюю сам на себе. Свою життєву місію - допомагати людям вертатись до Себе справжніх – я реалізую і через роботу. Безпосередньо вже декілька років я знімаю фотопроект «Психологічний портрет». Ідея проекту: допомогти людині зазирнути глибше в Себе, ще краще пізнати Себе і побачити, наскільки красива справжність! Тому це і фотосесія і одночасно мандрівка до Себе: до внутрішньої магічності, багатогранності, унікальності. Протягом фотосесіїї я намагаюсь створити затишну атмосферу, щоб було легко розслабитись і просто побути Собою. В круговерті буденності таке дво- чи тригодинне «побачення з Собою» має чудодійний, наповнюючий ефект. Відкриваються нові грані Себе, приходять відповіді з середини, змінюється бачення Себе. А живі фотографії показують те, що всередині. Учасники проекту мають можливість подивитись на Себе зі сторонни і переконатись,  наскільки вони красиві, коли не одягають чужі маски і не грають не свої ролі.

Work_bw.jpg

Какое значение для вас имеет работа?
Робота для мене зараз має ВЕЛИКЕ значення. Я реалізуюсь як особистість через те, що я роблю. Я бачу, що моя діяльність дійсно корисна для людей. 

Как ваша жизненная философия отражается на повседневных делах?
Так як для мене дуже важливі такі цінності як справжність,чесність,відкритість, то і в житті, і в стосунках, і в роботі я втілюю ці принципи. Помітив, наскільки це допомагає покращити якість життя і принести більше радості іншим і собі!

Сколько денег вам нужно, чтобы чувствовать себя комфортно?
Важко оцінити конкретну суму. Комфортно для мене – мати можливість мандрувати родиною, відвідувати цікаві заходи. Це звичайно за умови, що базові потреби (їжа,житло,одяг) задовільнені)

Ваши хобби и увлечения? Какое значение они для вас имеют? .
Я обожнюю фотографувати і мандрувати. Фотографію я зробив своєю професією, тепер приділяю цьому кожний день. ))) А мандри залишаються захопленням, що наповнює, розширює свідомість, змінює, допомагає пізнавати себе краще!

Hobbi_bw.jpg


Какую из глобальных проблем человечества вы считаете наиболее существенной? Как, на ваш взгляд, ее можно решить?
Забрудення наколишнього середовища я вважаю найбільш важливою проблемою. Перехід на альтернативні джерела енергії (водні двигуни, енергія сонця та вітру), на мою думку, мають вирішити питання викидів. Також мене турбує забруднення побутовим сміттям (пластік, хімія тощо). Це питання може бути віришено переходом на екологічні упаковки, які швидко розкладаються і не токсичні.

Как считаете, может ли отдельно взятый человек поменять мир к лучшему? Если да, что он должен для этого сделать? Что делаете конкретно вы?
Я думаю, кожна людина може стати більш усвідомленою: почувати себе частиною Природи і Світу, що автоматично буде коригувати її поведінку. Конкретно я думаю про елктро автомобіль для своєї родини. Маю авоську.))))  

Если бы вас слушали люди всей Земли, что бы вы сказали?
Слухайте свій внутрішній голос. Вертайтесь до Себе істинних!!! 

ДАРИТЕ УМНЫЕ и КРАСИВЫЕ ПОДАРКИ